• Сә. Nov 30th, 2022

Түлектердің өндірістік тәжірибесі

  • Home
  • Түлектердің өндірістік тәжірибесі

Колледж түлектерінің өндірістік тәжірибесінің мәліметтер базасы

 

Тегі
Аты
Әкесінің Мамандығы Курс Тобы Кәсіпорын Кәсіпорынның мекен-жайы Ұйым басшысының аты-жөні Ұйымның телефон нөмірі Ұйымнан тәлімгердің аты-жөні Ұйымнан тәлімгердің нөмірі Колледж тәлімгерінің аты-жөні Колледжден тәлімгер нөмірі
СЕМБИНОВ ВИТАЛИЙ ДЕНИСОВИЧ 130404 3 — Техник-программист 4 курс 18ТП-41р ТОО «Soft Aliance» Добролюбова,34/2 7-7232-60-12-44
САМОРОДОВ АЛЕКСЕЙ ЮРЬЕВИЧ 130404 3 — Техник-программист 4 курс 18ТП-41р ТОО «Soft Aliance» Добролюбова,34/2 7-7232-60-12-44
ШУЛЬГИН ДАНИИЛ АЛЕКСАНДРОВИЧ 130404 3 — Техник-программист 4 курс 18ТП-41р ТОО «Soft Aliance» Добролюбова,34/2 7-7232-60-12-44
КУМАРОВ АНВАР РЕНАТОВИЧ 130404 3 — Техник-программист 4 курс 18ТП-41р КГП на ПВХ ВО ОСМЦ Ауезова,18 7-7232-40-57-10
СЕЙСЕНБАЕВА БАЛНУР БЕРІКҚЫЗЫ 130404 3 — Техник-программист 4 курс 18ТП-41р ТОО «Soft Aliance» Добролюбова,34/2 7-7232-60-12-44
МАЛОФЕЕВ МИХАИЛ ВИТАЛЬЕВИЧ 130404 3 — Техник-программист 4 курс 18ТП-41р ИП «IRIS» Бурова,14 7-777-242-58-59
УПОБАЕВ ДИАС ЕРЛАНОВИЧ 130404 3 — Техник-программист 4 курс 18ТП-41р ТОО «Вентработ.» Максим Горького,50 7-777-182-31-38
ЕЛХИЛОВ ВЛАДИСЛАВ ДМИТРИЕВИЧ 130404 3 — Техник-программист 4 курс 18ТП-41р КГП на ПВХ ВО ОСМЦ Ауезова,18 7-7232-40-57-10
ФАЙРУЗОВ КИРИЛЛ РАИСОВИЧ 130404 3 — Техник-программист 4 курс 18ТП-41р КГП на ПВХ ВО ОСМЦ Ауезова,18 7-7232-40-57-10
БАГИН АРТУР АЛЕКСЕЕВИЧ 4S06130103 Разработчик программного обеспечения 4 курс 18ТП-41р ТОО «Soft Aliance» Добролюбова,34/2 7-7232-60-12-44
КИЗАБЕКОВ ЕРНУР ДАРХАНҰЛЫ 130502 3 — Техник-программист 4 курс 18ИС-41р ИП «Basik A. H.» Винаградова,19 7-705-520-44-69
МАТЕРИКИН ПАВЕЛ МАКСИМОВИЧ 130502 3 — Техник-программист 4 курс 18ИС-41р ТОО «BEST MAСТЕР» Космическая,3/1 7-705-575-96-95
МАҒАУЯНОВ НАРИМАН БЕРІКҰЛЫ 130502 3 — Техник-программист 4 курс 18ИС-41р ИП «Basik A. H.» Винаградова,19 7-705-520-44-69
ГАБДУЛЛИНА АЛТЫНАЙ МЫРЗАКАНОВНА 130502 3 — Техник-программист 4 курс 18ИС-41р ИП «Basik A. H.» Винаградова,19 7-705-520-44-69
ФЕДОРОВ ИВАН ПЕТРОВИЧ 130502 3 — Техник-программист 4 курс 18ИС-41р НАО ГК «ЦОН» ВКО г.Риддер Риддер,ул Кунаева,40 4-42-02, 4-46-64
КОСАЧЕНКО СОФИЯ ЮРЬЕВНА 130502 3 — Техник-программист 4 курс 18ИС-41р ИП «Basik A. H.» Винаградова,19 7-705-520-44-69
ЛИТВИНОВ ВЛАДИСЛАВ ЕГОРОВИЧ 130502 3 — Техник-программист 4 курс 18ИС-41р ИП «Basik A. H.» Винаградова,19 7-705-520-44-69
ЛИТВИНОВИЧ ИЛЬЯ КОНСТАНТИНОВИЧ 130502 3 — Техник-программист 4 курс 18ИС-41р ИП «Basik A. H.» Винаградова,19 7-705-520-44-69
БОРИСОВА ОЛЬГА ЕВГЕНЬЕВНА 130502 3 — Техник-программист 4 курс 18ИС-41р ИП «Basik A. H.» Винаградова,19 7-705-520-44-69
ЕРЛАНҚЫЗЫ АЙЫМ 130502 3 — Техник-программист 4 курс 18ИС-41р ИП «Basik A. H.» Винаградова,19 7-705-520-44-69
КАСАНТАЕВ ТИМУР СТАНИСЛАВОВИЧ 130502 3 — Техник-программист 4 курс 18Ис-41р Библиотека-филиал №2 п.Октябрьский Россия,п.г.т.Октябрьский,Привокзальная ул.,7 н
СЫЯЗБЕКОВ СҰЛТАН РУСЛАНҰЛЫ 130502 3 — Техник-программист 4 курс 18ИС-41р ИП «Basik A. H.» Винаградова,19 7-705-520-44-69
БАРБАШИНА КСЕНИЯ АЛЕКСЕЕВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р н
КИСАЕВА АЛИНА ФАРИДОВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р н
ОРСИН ВАДИМ ДМИТРИЕВИЧ 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р Евразийский банк Славского,24/3 7-771-000-77-22
ПРЯДКО ВИКТОРИЯ ИГОРЕВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «DP8E» Абая,20 7-7232-22-63-07
ЫШЫК АЛЕКСАНДР ЖАН 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р Фриланс
АЙТҚАЗЫ АҚЕРКЕ ОЛЖАСҚЫЗЫ 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р н
БУРНАШОВА ЛЮДМИЛА САМИРОВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р Freedom Finance Максим Горького,50 57-77
ЛУНЁВ РОМАН СЕРГЕЕВИЧ 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «АБТ-Групп» ул. Победы 13 +7 705 418 28 66
АЛЕКСАНДРОВА АМИНА БОЛАТОВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «Хёндай» Проспек Сатпаева 62/3 +7 771 086 52 23
ГОРБУНОВА ЕКАТЕРИНА ДАНИЛОВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «Тайота центр» Абая 101/1 +7 776 522 11 11
ЖУРАКЧИНОВА КАРИНА МУРАТКЫЗЫ 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р Евразийский банк ул.Казахстан 64 +7 7232 20 80 33
ЗВОНКОВ ДАНИЛ АРТЕМОВИЧ 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «Мегастрой» ул.Казастан 154а +7 771 512 16 32
КИВОЛОГОВА АННА ВИКТОРОВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «Казцинк» проспект Абая 2 +7 705 795 47 75
КОШЕВАЯ ЮЛИЯ ВЯЧЕСЛАВОВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «БМВ-центр» Пропект Сатпаева 62\2 +7 7232 49 20 70
ТУГУНОВА АЛИНА АНДРЕЕВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «Грант-сити УК»
УСТИМЕНКО ОЛЬГА ИГОРЕВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «Кафе Поляна» Лермонтова 50\1 +7 771 095 99 99
УШАКОВА ЕЛИЗАВЕТА АЛЕКСЕЕВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «АБТ-Групп» ул. Победы 13 +7 705 418 28 66
ХРУПИН АЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «Лия+» Егорова 9
ЧЕРЕПАНОВА АНАСТАСИЯ АЛЕКСАНДРОВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р н
АУЗБЕКОВА ЕРКЕЖАН ЕРЛАНОВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р Freedom Finance Максим Горького 50 7555
БАТАЛОВА АМИНА ТИМУРОВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р Евразийский банк ул.Казахстан 64 +7 7232 20 80 33
РАШИТОВ АЛИМЖАН РУСЛАНОВИЧ 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р Форте банк ул.Казахстан 68 8 800 080 08 19
ЧИКЕНОВА АЛИДА КАМЕНОВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «АосКа»
САМОЙЛОВ АРТЁМ АЛЕКСАНДРОВИЧ 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «Евро Гидро Сервис» ул Бажова 331 +7 707 337 37 37
ШМАТОВ ВАДИМ МАКСИМОВИЧ 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р н
ШАЙМҰХАМЕТОВ ЕРБОЛ ДАНИЯРҰЛЫ 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р н
ПРИНЗЕЛЕВИЧ КРИСТИНА ВАСИЛЬЕВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р Евразийский банк ул.Казахстан 64 +7 7232 20 80 33
ГУЛИНА АНАСТАСИЯ ВЛАДИМИРОВНА 051501 3 — Менеджер 3 курс 19МД-31р ТОО «Турагенство taiti» ул. Кайсенова 30а
ДОСАНОВА МАРЖАН ДОСАНҚЫЗЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
МҰХАМЕТЖАНОВ ДИАС АЙДЫНҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
ӘДІЛҒАЗИЕВ ДИДАР АЙДАРҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
МЫРЗАХАНОВ АЛИБЕК КАБДУЛМУРАТОВИЧ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
САҒАЕВ ТЕМІРЛАН САЙЛАУХАНҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
ЯКИМЕНКО ЕВГЕНИЯ СЕРГЕЕВНА 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р
ХАБИДОЛДИН ЫБРАЙ ЕРКІНҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
АБЫЛҚАСЫМОВ ТЕМИРЛАН ТАЛҒАТҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
ҚҰРМАНҒАЛИЕВ ӘЛИХАН АЙДАРҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
САЙЛАУБАЕВ ӘЛІШЕР ӘСЕТҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
ҚАДЫРБЕКОВ ДӘУРЕН МАРАТБЕКҰЛЫ 130404 3 — Техник-программист 4 года 19ТП-31р
ЖУРАВЛЕВА ВИКТОРИЯ КОНСТАНТИНОВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
КАНАЕВА ДАРЬЯ ДМИТРИЕВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
КАНАШЕВА ДАРЬЯ ДМИТРИЕВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
НУРСАДЫКОВ НИКИТА АЛЕКСЕЕВИЧ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
ОРЫНБАСАРОВА АИДА ОРЫНБАСАРОВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
ТРУНИНА АЛИНА ЕВГЕНЬЕВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
АМАНГЕЛЬДИНОВА ДИЛЬНАЗ АХАТОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-31к
БЕКБОЛАТОВ МИРАС ЖАРҚЫНҰЛЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к ТОО «Обл Шығыс Жол» Шоссейный переулок,26 7-7232-57-48-49
ДҮЙСЕНҒАЗИЕВА АҚНҰР ЕРБОЛҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ҒАЗИСОВА МАДИНА ЖҰМАХАНҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
БІРЖАНОВА АҚБОТА САБЫРЖАНҚЫЗЫ 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-31к
КАСЕНОВА АСЕЛЬ НАЗАРБЕКОВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
АМРЕНОВА ЖАНШУАҚ ЖАСҰЛАНҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
АҒӘДІЛОВА АРУЖАН ҚАНАТҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ҚҰРМАШЕВА АЯУЖАН ҚАНАТҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
АҒӘДІЛОВА АЯУЖАН ҚАНАТҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ЩИГОЛЕНКО МАРИЯ ВИКТОРОВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
НУРГАЛИЕВА ЛИАНА МЕЙРАМКАНОВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
СЕРІКХАН ДИЛЬНАЗ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ХУДЯКОВА СОФЬЯ БОРИСОВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
СОЛТАНБЕКОВА ТАЛШЫН МЕДЕТҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ТЕЛЕНЧИНОВА АЯЖАН ЕРДОСҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
СТРОКАТОВА КРИСТИНА НИКОЛАЕВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
РЯБИЩЕНКО СОФЬЯ ОЛЕГОВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
МАУЛЬШАРИПОВА САНИЯ СЕРЖАНКЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
ҚАЙЫРЛЫЕВА АЛИМА АЗАМАТҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
КИБАЛИНА АНАСТАСИЯ ИГОРЕВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
ИСАНОВА ӘНЕЛ АЙДЫНҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
ИЛЬИН МИХАИЛ ВЛАДИМИРОВИЧ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
ДАМИР ТАМИЛА ДАМИРОВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
ВЕРНЕР ВЕРОНИКА ВИТАЛЬЕВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
БАЙБЕКОВА КАРИНА ВАДИМОВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
ДЕРКАЧ БОГДАН ЮРЬЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р ТОО «Авнгард Ука» ул.Перметина 2 Бегежанов Ж.М.
РЕДУТКО ПАВЕЛ ЕВГЕНЬЕВИЧ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-42р
ДЮЖИКОВ ДАНИЛ БОРИСОВИЧ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-42р
ЗАБОЛОЦКИЙ АРТЁМ АЛЕКСЕЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р Библиотека-филиал №2 п.Октябрьский
КАБДРАХМАНОВ ДАНИЯР КАЙРАТОВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ТП-31р
АНДРЕЕВ АЛЕКСАНДР СЕРГЕЕВИЧ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-42р
ҚАЛИБЕКОВ ЕРЖІГІТ ЕРНАЗАРҰЛЫ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р Казактелеком ул.Казахстан 67 +7 771 203 33 02
ЛИТВИНОВ ВАЛЕРИЙ ЕВГЕНЬЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ТП-31р
МҰРАТОВ ЕРНАЗАР ТАЛҒАТҰЛЫ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ТП-31р
ПИМЕНОВ АРТЕМ СЕРГЕЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р КСК «Согра-2» Багдат Шаяхметов 17 +7 7232 21 57 32
СЕРИКХАНОВ АЙКЫН САЯТОВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р ЦОН ул.Казахстан 99\1 14-14
ЖЕЛКЕНОВ РАСУЛ СЕРГЕЕВИЧ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ЖАРКЫНКЫЗЫ АЗЕЛЬЯ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ХАТАМОВ ЭШОНКУЛ ТОХИР УГЛИ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р Каm Tade Утепова 30 Шелпанев Е.А.
ЕРБОЛОВА АҚБОТА ЕРБОЛҚЫЗЫ 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-31к
ДҮКЕЕВА НАЗЕРКЕ ЕРКІНҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ДЖАРМУХАМБЕТОВА ИСЛАНА РУСЛАНОВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ДЕМУХАНБЕТОВА ДИЛЬНАЗ АДИЛЬБЕКОВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
РАКИЖАНОВА АЛЕКСАНДРА ЕРЛАНОВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ҚАМБАРОВА ЛЯЙЛЯ АРМАНҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ҚАБЫЛАШИМОВА ЖАНСАЯ СОВЕТХАНҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ҚИЗАТУЛЛА АЛИНА АЗАМАТҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
МАГЗУМОВА УНДИНА РИНАТКЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
МӘЛИКОВ ЕРАСЫЛ БАУЫРЖАНҰЛЫ 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-31к
СОВЕТКАНОВА ШЕХНАЗ БАҚЫТЖАНҚЫЗЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ТОҚТАРБЕКОВ МЕРХАТ НҰРЛАНҰЛЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
БИКБУЛАТОВ ДАНИЛ СЕРГЕЕВИЧ 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ТОҚТАРОВ ЕРКЕБҰЛАН АМАНГЕЛДІҰЛЫ 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
ИБРАГИМОВА ВАЛЕРИЯ РУСЛАНОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ИЛЬИНА АНАСТАСИЯ ЕВГЕНЬЕВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
КАРИБОВА ЭЛИНА АЛЕКСЕЕВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
АКЕНТЬЕВ НИКИТА ДМИТРИЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р
АЛЕКСАНДРОВ ВАЛЕНТИН ВИКТОРОВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 4 года 19ТП-31р Ук КЭФ
АФАНАСЬЕВА НИНА РОМАНОВНА 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р
ЕРТАЕВ ӘЛИ ЕРТАЙҰЛЫ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р
ЖАКМАНОВ ДАНИЛ АНДРЕЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ТП-31р
ЗАГАЙНОВ НИКОЛАЙ ВИКТОРОВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р
КОДУБЕНКО ЕЛЕНА АНАТОЛЬЕВНА 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 4 года 19ТП-31р
КОНДАУРОВ ДМИТРИЙ ВАСИЛЬЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р
ДҮЙСЕМХАН ЕРБОЛАТ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
ЛЯЛИН ЕВГЕНИЙ СЕРГЕЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р н
СЕЛИВЕРСТОВА АЛИНА АЛЕКСАНДРОВНА 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р Ук КЭФ
ФЁДОРОВ МИХАИЛ ВЛАДИМИРОВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ТП-31р
ШУШЛЯЕВ КИРИЛЛ СЕРГЕЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р
МАЛАХОВ МИХАИЛ ИВАНОВИЧ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-42р
МАЛИКОВ НИКИТА СЕРГЕЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р
АБРАЕВА АЛИНА КАНАТОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ВОЛОХ КРИСТИНА НИКОЛАЕВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ГАПОНЕНКО НАЗАР ГЕННАДЬЕВИЧ 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ГРИГОРЬЯНЦ ЛЕРА МАКСИМОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ВЕШКИНА ДАРЬЯ СЕРГЕЕВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
САГИМБАЕВА ЕЛЬНУРА СЕРИКОВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19Бр-31к
РАХИМБАЕВА ДИЛЬНАЗ АЛЕКСАНДРҚЫЗЫ 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-31к
ДАНИЛОВА КСЕНИЯ АЛЕКСАНДРОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ЖАРКОВА ДАРЬЯ ЮРЬЕВНА 051801 2 — Бухгалтер 3 года 19БР-32р
ЖУНУСҚАНОВА ЖАНСАЯ РИННАТҚЫЗЫ 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ИМАГОЖЕВА ДИАНА РУСЛАНОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
КАРИБАЕВА АДЭЛИНА БАКЫТЖАНОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
КАРПИЧКО АНАСТАСИЯ ЮРЬЕВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ЛУСТОВА НАИЛА ФУАДОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
МАКАРОВА АНАСТАСИЯ ЮРЬЕВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
МАЛЬЦЕВА ЕКАТЕРИНА МАКСИМОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
НАКОНЕЧНАЯ ДАРЬЯ ЕВГЕНЬЕВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
НУГУМАНОВА ДИАНА СЕРЖАНОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ПРОЦЕНКО АЛЕКСАНДРА АЛЕКСАНДРОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
СЕЛЬДЮКОВА НАТАЛЬЯ МИХАЙЛОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ТКАЧЕНКО ОЛЕСЯ ДМИТРИЕВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ТРОЕГЛАЗОВА ЕКАТЕРИНА ИВАНОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ТЕМИРОВА ЕКАТЕРИНА АЛЕКСАНДРОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ШМИДТ ИРИНА ВИКТОРОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
АСҚАР МЕДЕТ АЗАТҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
СЕМБЕК ДАМИР ТАЛҒАТБЕКҰЛЫ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ТП-31р
УЛЫБИН ДАНИИЛ АЛЕКСАНДРОВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ТП-31р
ЧЕРНИКОВА ЕКАТЕРИНА ПАВЛОВНА 130404 3 — Техник-программист 4 года 19ТП-31р
ТОЛЫМХАНОВ ТОЛЕГЕН ТОЛЫМХАНОВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ТП-31р
ВАСИН ДАНИЛ АНДРЕЕВИЧ 130404 3 — Техник-программист 4 года 19ТП-31р
САГАТОВ ЭЛЬДАР ТАЛГАТОВИЧ 130404 3 — Техник-программист 4 года 19ТП-31р
РЫЛЬСКАЯ АНАСТАСИЯ ИВАНОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
КОЛТУНОВ ПАВЕЛ АЛЕКСЕЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р
СИРЕНКО ЯРОСЛАВ АЛЕКСЕЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р
ИСАГАЛИЕВ АЛИШЕР МУРАТОВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р
КРЕМНЕВ ДАНИИЛ ДМИТРИЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ТП-31р
ЩЕРБАКОВ ЕГОР ЮРЬЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р
ТЛЕУХАНОВА АЙДАНА АЗАМАТКЫЗЫ 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-31к
КӨКЕНОВ ЕЛАМАН ДАРХАНҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
МӘУЛЕТҚАНОВ ЕЛАМАН АРҒЫНБЕКҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
СӘЙПӨНОВ ДАРЫН БАТТАЛҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
КАИРГАЛИЕВА АКТЛЕК ОРЫНГАЛИЕВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-31к
ДАНИЛОВ ТИХОН НИКОЛАЕВИЧ 130404 3 — Техник-программист 3 года 19ТП-31р
ТОНЫШЕВ РУСЛАН КАДЫРОВИЧ 130404 3 — Техник-программист 3 года 19ТП-31р
БЕКҰЛЫ ТОҚТАР 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-31к ТОО «Восток Молоко» Самарское ш 5
НЕМАХОВА ПОЛИНА ВАЛЕРЬЕВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
КЛИМОВ ДАНИЛ АЛЕКСЕЕВИЧ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-42р
МАКАРОВ ИЛЬЯ НИКОЛАЕВИЧ 130404 3 — Техник-программист 3 года 19ТП-31р
ГОЛЕЗДРЕНКО ГЕОРГИЙ ВИТАЛЬЕВИЧ 130401 2 — Оператор электронно-вычислительных машин 3 года 19ОВ-31р
КУРОЧКИН ВИТАЛИЙ СЕРГЕЕВИЧ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-42р
ЕРЛАНҰЛЫ ЕРҰЛАН 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
КЕРЕЙБАЙ БЕКЗАТ КЕРЕЙБАЙҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
МҰРАТҚАНОВ МАДИЯР ҚАЙРАТҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
МҰРАТҚАНОВ ДАНИЯР ҚАЙРАТҰЛЫ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
ДЕРЕВЯНКО ДАВИД ГЕННАДЬЕВИЧ 130404 3 — Техник-программист 3 года 19ТП-31р
КУСАИНОВА ДИЛЯРА МАРАТОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-31к ТОО»Өскемен-Тазалық» Меновное Байгуносов Айдос Жомартканович +7 7232 21 10 49
АКИМБАШИНА ГУЛЬМИРА САУКЕНКЫЗЫ 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-31к ТОО «VITA BOTTLERS KZ» ул Михаэлиса 24/1 Тойпанов Ерболат +7 771 775 20 78
СОЛТАНГАЗИНОВА КАРИНА УСЕНОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ЖУМАБЕКОВА РЫМЖАН ВЛАДИМИРОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
РУДОКВАС КРИСТИНА ВИТАЛЬЕВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
ТӨЛЕУБАЕВ НҰРТАС ҚАНАТҰЛЫ 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-31к
САННИКОВА ИННА ДМИТРИЕВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р
КОТОВА СВЕТЛАНА РОМАНОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р +
ГАВРИЛОВ ГЕОРГИЙ ЕВГЕНЬЕВИЧ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-42р
МАСЕНКОВА АНАСТАСИЯ АЛЕКСАНДРОВНА 051803 3 — Экономист-бухгалтер 3 года 19ЭБ-32р ТОО «Виовир» пр Абая 156/1
САЛАХУТДИНОВ МИХАИЛ НИКОЛАЕВИЧ 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-42р
МҰҚИЯТ ТҰМАР 120112 3 — Техник — механик 4 года 18ТМ-41к
Поделиться: