Студенты


2017-2018  оқу  жылындағы Өскемен қаласы экономика және қаржы

колледж студенттерінің жетістіктері.

 

Іс-шара атауы Қатысушылар Нәтижелері
 

Оқу нәтижелері

 

1 Экономика негіздері бойынша Мәскеудегі «Интернет жарыстары» Халықаралық білім беру жобасынан «Олимп-2017» Халықаралық экспресс-олимпиадасы Юсупов Нұрым — ФН-31 тобы 3-ші дәрежедегі диплом
2 Мәскеудегі «Интернеттегі жарыстар» Халықаралық білім беру жобасының қолдауымен өткен, оқушылар  мен студенттері арасында «Үздік студенттік портфолио» атты бірінші қашықтықтағы байқау Увазырова Тахмина – ФН-31 тобы 3-ші дәрежедегі диплом
3 Жас кәсіпкер мектептері «Идея жәрменкесі» атты ШҚО-ның кәсіпкерлер палатасы ұйымдастырған шара Зеленский Николай – ФН-31 тобы;

 

Грицай Никита– ФН-31 тобы;

Смирнов Михаил – МД-31 тобы

1 орын

 

2 орын

4 орын

4 «Қазақ тілі — менің болашағым» облыстық олимпиядасы Костогруд Татьяна –  ЭБ-11 тобы Қатысқаны үшін алғыс хат
5 «1С» и «1С-Битрикс» компаниялары ұйымдастырған, web-бағдарламалау және 1С бойынша халық аралық олимпиядалар Троценко Евгений –ТП-41 тобы;

 

Шумакова Анастасия –  ЭБ-31 тобы;

Абельчук Наталья – ЭБ-31 тобы;

Бухатанова Гульнара – ФН-31 тобы.

web-бағдарламалау бойынша 1 орын

 

1С -есебі 8 бойынша 1 орын

1С-есебі 8 бойынша 1 орын

1С-есебі 8 бойынша 3 орын

6 Ғылыми-тәжірибелік конференция — 2018 «Ізденіс. Шығармашылық. Ғылым — елдің келешегінің әлеуеті » Мусина Еркежан –ЭБ-22 тобы;

Давыдов Антон –  ТМ-31тобы

2 орын

2 орын

7 Студенттер мен жұмыс істейтіндер  арасындағы WORLD SKILLS SHYGYS – 2018
Облыстық кәсіби шеберлік біріншілігі
Троценко Евгений – ТП-41 тобы;

Скворцов Илья –  ТМ-41 тобы;

«Веб-дизайн» құзыретінде 1 орын

«Автомобильдерді жөндеу және қызмет көрсету» құзыретіне 3 орын

8 Жоғары және орта кәсіптік білім беретін студенттерге арналған «1С: Бухгалтерия 8» (Қазақстан Республикасының чемпионаты) бойынша төртінші қазақстандық кәсіби жарыс Шумакова Анастасия –ЭБ-31 тобы; «1С: Бухгалтерия 8» студенттік байқауының финалында абсолютті жеңімпаз атағына ие диплом
9 Қазақстан халықтарының тілдері күніне арналған «Халықтың бірлігі тілінің нышаны» облыстық фестивалі Серденова Анель,

Болтабеков  Сымбат –ФН-22 тобы;

Қатысқандары үшін алғыс хат
10 2017-2018 оқу жылындағы оқушылар мен студенттер құрама командасы арасында КТК-ның «Ашық кубок» Премьер-лига чемпионатының УККТК фестивалі. Орыс тіліндегі КТК құрама командасы “КТК-ның жас перспективасы” атты номинация иегерлері
11 КТК күніне арналған қала колледждері арасындағы УККТК турнирі Орыс тіліндегі КТК құрама командасы: Сафонкина Татьяна, Непорожняя Светлана, Саренко Софья, Гаврилова Анна, Мартьянова Анастасия –  ЭБ-11 тобы,

Аюпов Жантемир – ТП-11 тобы

 

2 орын
12 Мұхтар Әуезовтың 120 жылдығына арналған республикалық дебаттық турнир Иханова Еркежан, Бекмухамбетова Молдір – ФН-11 тобы Қатысқандары үшін алғыс хат
13 « Жас келсе іске» атты облыстық КТК турниры КТК командасы: Серденова Анель, Шаймарданова Зарина, Кадесова Баян,
Кайырдинова Камария, Нұржан Гүлім, Назарбеков Ерсаин
2 орын
14 Қашықтықта өткізілген республикалық «Экоәлем» атты интернет — сайыс Аксенова Ирина, Женисбекова Камила – ЭБ-11 тобы;

Шабатина Юлия – ТП-11 тобы

3 орын

 

Сертификат

15 «Студенттік көктем 2018» атты байқау- фестивалі Серикова Наргиза — ФН-11 тобы;

 

Токтарбекова Жасмин  —  ФН-11 тобы

«Ең үздік ән орындау» номинациясы бойынша жеңімпаз

 

Үнді биі үшін «Көрермен көзәйімі» атты номинация иегері

16 Қашықтықта өткізілген республикалық « Менің отбасымның өміріндегі соғыс тарихы» атты интернет-байқа Шулико Юлия – ЭБ-11 тобы Сертификат
17 Қашықтықта өткізілген «Таң-ғажайып көктем» атты интернет байқау Мартынюк Екатерина –ЭБ-11 тобы 2 орын
18 Әскери- патриоттық спорт клубтарының жас кәдеттері арасындағы, Қазақстан республикасының халық қаһарманы Қасым Қайсеновтың 100 жылдығына арналған, «ЖАС ҰЛАН – 2018» атты аймақтық әскери –спорттық ойынының финал Оспанов Самат –  ТП-11 тобы;

Шулико Юлия –  ЭБ-11 тобы;

11 адамнан тұратың колледж құрама командасы

«Тарихи мұра» атты номинациясында 1 орын

«Жүзу» атты номинациясында 1 орын

19 УМЗ ұцымдастырған жеңіл атлетика біріншілігі Зауэр Анастасия – гр. ФН-31;

Сидельникова Ольга –МД-31 тобы;

Андрейко Светлана –  ТМ-11 тобы;

Смирнов Михаил –МД-31 тобы

1 орын

2 орын

3 орын

4 орын

20 Жалпы орта білім беретін мектептер мен колледж оқушылары арасында «Біз салауатты өмір салтын ұстанамыз» спорттық-көпшілік іс-шарасы Колледж құрама командасы 4 орын
21 «Біз бейбітшілік үшін» атты қалалық жеңіл атлетика жарыстары Семёнова Полина – ЭБ-11 тобы;

Кузьмина Екатерина –  ЭБ-11 тобы;

Турарова Айжан,  ФН-11 тобы;

Колесников Александр –ТМ-11 тобы.

1 место

2 место

3 место

2 место

22 КАСУ спортакиадасы

Волейболдан ұлдар арасындағы турнир

 

Рахымжанов Данияр, Қабен Әдилхан, Бейбітханұлы Нұрсұлтан, Халиев Ерасыл – ТМ-42 тобы;

Солтанбеков Айдос —ТМ-22 тобы

2 орын

 

23 КАСУ спортакиадасы

Волейболдан қыздар арасындағы турнир

Бейсенова Мөлдір, Рақымова Әмина, Қабашева Салтанат –ФН-31 тобы;

Дуанбекова Аяулым, Тоқтасынова Данагүл – ЭБ-33 тобы;

Ерниязова Камила –  ФН-21 тобы;

Шулико Юлия – ЭБ-11 тобы;

Турсынгалиева Сауле –ФН-11 тобы.

2 орын

 

24 Шахматтан ұлдар арасындағы колледж біріншілігі Тусупбеков Нурдаулет –ЭБ-33 тобы;

Троценко Евгений –ТП-41 тобы;

Веденин Максим –ТП-41 тобы.

1 орын

2 орын

3 орын

25 Шахматтан қыздар арасындағы колледж біріншілігі Актанова Айдана –ФН-21 тобы;

Ауганбаева Аяулым –ФН-11 тобы.

1 орын

2 орын

26 Тоғызқұмалақтан  ұлдар арасындағы колледж біріншілігі Алдабергенов Дарын –ТП-41 тобы;

Камбар Айназ –ФН-11 тобы;

Адилбеков Айбек – ФН-22 тобы

1 орын

2 орын

3 орын

27 Тәуелсіздік күніне орай ТиПО ұйымы оқушылары арасындағы «Көңілді бастама» атты спорттық шара Колледж командасының мүшелері: Акуанов мирас, Бахтияров Айдос, Бекенова Динара  –ЭБ-12 тобы;

Диденко Иван, Колесников Александр, Проскуряков Эдуард, Чешуина Анастасия –ТМ-11 тобы;

Мэлиев мадии –ТП-11 тобы;

Семёнова Полина – ЭБ-11 тобы;

Турарова Айжан –ФН-11 тобы;

Ляхова Екатерина –МД-21 тобы.

2 орын
28 КАСУ спортакиадасы

Баскетболдар ұлдар арасындағы біріншілік

Нариманов Темирхан – ТМ-42 тобы;

Балазейкин Никита, Голяшов Вячеслав, Ерёмин Виктор – ТП-41 тобы;

Грицай Никита –ФН-31 тобы;

Крапивин Александр –МД-21 тобы;

Колесников Александр –ТМ-11 тобы;

Оспанов Самат ТП-11 тобы.

1 орын
29 КАСУ спортакиадасы

Баскетболдан қыздар арасындағы біріншілік

Оралжанова Жанна- ТП -41 тобы;

Гусева Мария –МД-31 тобы;

Райшева Татьяна, Семёнова Полина – ЭБ-11 тобы;

Социалова Дана –ЭБ-12 тобы;

Чешуина Анастасия – ТМ-11 тобы

2 орын
30 Баскетболдан ТиПО ұйымы оқушылары арасындағы турнир Ұлдар құрама командасы: Балазейкин Никита, Голяшов Вячеслав, Ерёмин Виктор –ТП-41 тобы;

Нариманов Темирхан –ТМ-42 тобы;

Смирнов Михаил –МД-31 тобы;

Грицай Никита –ФН-31 тобы;

Крапивин Александр –МД-21 тобы;

Оспанов Самат –ТП-11 тобы;

Колесников Александр –ТМ-11 тобы.

3 орын
31 Волейболдан ТиПО ұйымы оқушылары арасындағы турнир Ұлдар құрама командасы: Рахимжанов Данияр –ТМ-42 тобы;

Солтанбеков Айдос, Сеитов Айдос –ТМ-22 тобы;

Адильбеков Айдос –ФН-22 тобы;

Алимханов Нурали – ФН-11 тобы;

Омирбеков Еламан, Сейлгумаров Тамирлан – ЭБ-12 тобы;

Мэлиев Мади –ТП-11 тобы.

2 орын
32 Волейболдан ТиПО ұйымы оқушылары арасындағы турнир Қыздар құрама командасы: Бейсенова Мөлдір, Рақымова Әмина –  ФН-31 тобы;

Маратова Аяужан –ФН-22 тобы;

Амамбаева Еркежан, Турарова Айжан, Турсынгалиева Сауле –ФН-11 тобы;

Токтарова Дана – ЭБ-12 тобы.

2 орын
33 Жергілікті әскери басқару және бақылау органдарының құрылуына 100 жыл толуына орай әскерге шақырар алдыңдағы, әскерге  шақырылған және  әскери жастар арасында суда құтқару бойынша көпсалалы аймақтық турнир Сеитов Дарын- команда копитаны.

Әділбеков Айбек, Шиляев Егор, Лапшов Данила, Чухланцев Александр, Колесников Александр

1 орын
34 Дүниежүзілік денсаулық күніне арналғанКөңілді бастама атты жарыс 1 курс студенттері:

ЭБ-12 тобы;

ТП-11 тобы;

ФН-11 тобы.

1 орын

2 орын

3 орын

 

Поделиться: