• Дү. Oct 3rd, 2022

Бұйрықтар

  • Home
  • Бұйрықтар

ҚАЗАҚСТАН  РЕСПУБЛИКАСЫ                                    РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
«ӨСКЕМЕН ЭКОНОМИКА ҚАРЖЫ                              ТОО «УСТЬ — КАМЕНОГОРСКИЙ
КОЛЛЕДЖІ» ЖШС                                      КОЛЛЕДЖ ЭКОНОМИКИ И ФИНАНСОВ»

 

070002, Усть-Каменогорск, ул. Бажова, 68,  8(7232)505026 (тел/факс), 505027

Банк: АО «First Heartland Jusan Bank» БИК – TSESKZKА, БИН — 980240000564

ИИК – KZ45998LTB0000871164

№ 16 БҰЙРЫҚ

(оқу бөлімі бойынша)

07.02.22 ж.

14.02.22 бастап «Ақпараттық жүйелер» мамандығының 18 ИС 41 тобының оқушыларын оқу процесінің кестесіне сәйкес диплом алдындағы практикаға 19.04.22 дейін, 10 апта мерзімге қала және облыс ұйымдарында келесі құрамда бекітілсін:

№1

 

Борисова Ольга «1С рейтинг Центр үлгілік шешімдер» ЖШС
Габдуллина Алтынай Мырзакановна «Ваѕік А. Н.»ЖК
Литвинов Владислав Егорович «Ваѕік А. Н.»ЖК
Литвинович Илья Константинович «Ваѕік А. Н.»ЖК
Мағауянов Нариман «Ваѕік А. Н.»ЖК
Ерланқызы Айым «Ваѕік А. Н.»ЖК
Кизабеков Ернур «Ваѕік А. Н.»ЖК
Сыязбеков Сұлтан Русланұлы «Ваѕік А. Н.»ЖК
Материкин Павел Максимович «BEST Мастер» ЖШС
Федоров Иван Петрович ШҚО Риддер қаласы «ХҚКО» МК КЕАҚ
Касантаев Тимур Октябрь кентінің № 2 кітапхана-филиалы

 

 

Практиканы өткізу жауапкершілігі Г. И. Акумбаеваға жүктелсін

№2

 

14.02.22 бастап «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету» мамандығының ТП — 41 тобының оқушыларын оқу процесінің кестесіне сәйкес өндірістік практикаға бекіту бойынша 23.03.22 дейін 10 апта мерзімге қала және облыс ұйымдарында келесі құрамда:

Елхилов Владислав Дмитриевич ШҚ ОСМО ШЖҚ КМК
Кумаров Анвар Ренатович ШҚ ОСМО ШЖҚ КМК
Малофеев Михаил Витальевич «IRIS» ЖК
Самородов Алексей Юрьевич «Soft Alliance»ЖШС
Сейсенбаева Балнур Берікқызы  «Soft Alliance»ЖШС
Сембинов Виталий Денисович  «Soft Alliance»ЖШС
Упобаев Диас Ерланович «Вентработ.» ЖШС
Файрузов Кирилл Раисович ШҚ ОСМО ШЖҚ КМК
Шульгин Даниил Александрович «Soft Alliance»ЖШС
Багин Артур Алексеевич  «Soft Alliance»ЖШС
Финогенова Варвара Игоревна «Қазақстанның Бизнес Психологтары» ЖШС
Редькин Максим Александрович «Soft Alliance»ЖШС

 

Практиканы өткізу жауапкершілігі Н. А. Крюковаға жүктелсін.

 

Директор                                                                                 Е.А. Набиев

 

 


ҚАЗАҚСТАН  РЕСПУБЛИКАСЫ                                    РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
«ӨСКЕМЕН ЭКОНОМИКА ҚАРЖЫ                                   ТОО «УСТЬ — КАМЕНОГОРСКИЙ
КОЛЛЕДЖІ» ЖШС                                      КОЛЛЕДЖ ЭКОНОМИКИ И ФИНАНСОВ»

 

 

070002, Усть-Каменогорск, ул. Бажова, 68,  8(7232)505026 (тел/факс), 505027

Банк: АО «First Heartland Jusan Bank» БИК – TSESKZKА, БИН — 980240000564

ИИК – KZ45998LTB0000871164

№ 21 БҰЙРЫҚ

(оқу бөлімі бойынша)

02.03.2022 ж.

«Есеп және аудит» мамандығы бойынша 19 ЭБ-31,32,33 және БР-31,32 тобының оқушыларын оқу процесінің кестесіне сәйкес өндірістік практикаға 09.03.22 бастап 31.05.22 дейін, 13 апта мерзімге қала және облыс ұйымдарында келесі құрамда бекітілсін:

 

19 ЭБ-31

Акимбашина Гульмира Саукенқызы «VITA BOTTLES RZ»ЖШС
Амангельдинова  Дильназ  Ахатовна «ERTIS MINING»ЖШС
Бекұлы Тоқтар  «TUMAP»ЖШС
Біржанова  Ақбота  Сабыржанқызы «АлмаСтор»ЖШС
Ерболова  Ақбота  Ерболқызы «OXMK»ЖШС
Мәликов Ерасыл Бауыржанұлы «Батыржан»ЖШС
Рахимбаева  Дильназ Александрқызы «Спецшахмонтаж»ЖШС
Тлеуханова  Айдана  Азаматқызы «KZT — 2019»ЖШС
 Төлеубаев  Нұртас  Қанатұлы «Ұлан»ЖШС
Кусаинова Диляра  «Өскеменө Тазалық»ЖШС

 

Практиканы өткізу жауапкершілігі Ж.Д. Үмітбаеваға жүктелсін.

 

19 ЭБ-32

Абраева Алина Канатовна «Тассай-Шығыс» АҚ
Бикбулатов Данил Сергеевич  «Восток- Доминант»ЖШС
Вешкина Дарья Сергеевна «ДЖЕТТА СТРОЙ»ЖШС
Волох Кристина Николаевна «Плесковских ИС»ЖК
Гапоненко Назар Геннадьевич «Агроземхолдинг»ЖШС
Григорьянц Лера Максимовна «ВК Синтез» ЖШС
Данилова Ксения Александровна «ДЖЕТТА СТРОЙ» ЖШС
Жунусқанова Жансая Ринатқызы  «Бейбарс» ЖШС
Ибрагимова Валерия Руслановна «Алма Стор» ЖШС
ИльинаАнастасия Евгеньевна «Голден Капител» ЖШС
Имагожева Диана Руслановна «Шығыс сүт сауда үйі» ЖШС
Карибаева Адэлина Бакытжановна «Автопромподшибник» ЖШС
Карибова Элина Алексеевна «Via Vir» ЖШС
Карпичко Анастасия Юрьевна «Глав Бух» ЖШС
Котова Светлана Романовна «Котов»ЖК
Лустова Наила Фуадовна  «Экспресс Финанс»ЖШС
Макарова Анастасия Юрьевна «Шығыс сүт сауда үйі» ЖШС
Масенкова Анастасия Александровна «Via Vir»ЖШС
Мальцева Екатерина Максимовна  «Голден Капител»ЖШС
Наконечная Дарья Евгеньевна «Багратион»ШАРУА қожалығы
Немахова Полина Валерьевна «DP & E»ЖШС
Нугуманова Диана Сержановна «EKO — AGRO»ЖШС
Проценко Александра Александровна «Обл Газ пром»ЖШС
Рудоквас Кристина Витальевна «НК Профсервис»ЖШС
Рыльская Анастасия Ивановна «ВК Синтез»ЖШС
Ткаченко Олеся Дмитриевна «Стройшахтпроект»ЖШС
Троеглазова Екатерина Ивановна ПКСК «Руслан»
Темирова Екатерина Александровна «Глав Бух» ЖШС
Шмидт Ирина Викторовна « ГРП- Восток»ЖШС

 

Практиканы өткізу жауапкершілігі И.В. Голубеваға жүктелсін.

 

 

19 ЭБ-33

Бәзілбаева Әсел Маратқызы ТОО «TL Service»ЖШС
Бекбосынова Балауса «УК технологиялық жабдықтар зауыты» ЖШС
Бекжанова Мәдина Бекжанқызы «КАДЭ»ЖШС
Бекибаева Диана Ринатовна  «Элит Стандарт Строй»ЖШС
Ержан Ахметәлі Ержанұлы «Алма стор»ЖШС
Кеңесханова Әсем Серікқызы «Мустафин Ж»ЖШС
Қазтай Меруерт Еркінқызы «Шахан Ата»ЖШС
Қеңесқанова Ләзат Рүстемқызы «Алма стор»ЖШС
Махатова Айғаным Асхатқызы «Olzha-GAS»ЖШС
Нұрланқызы Аружан «Мустафин Ж»ЖШС
Оралқанова Жанерке Баянбекқызы «STORY индустрия»ЖШС
Сагидолдина Жанар Алтайқызы «Тулпар ШҚО»ЖШС
Сағындыкова Кербез Мэлсқызы «Шахан Ата»ЖШС
Советқан Анар Маратқызы «Алма стор»ЖШС
Төлеуханова Айым Қайратқызы «Восток Молоко» сауда үйі » ЖШС

 

Практиканы өткізу жауапкершілігі Ж.Д. Үмітбаеваға жүктелсін.

 

19 БР-31

 

Ағәділова Аружан Қанатқызы «Жылу желілері» ЖШС
Ағәділова Аяужан Қанатқызы «Жылу желілері» ЖШС
Амренова Жаншуақ Жасұланқызы «Talmin»ЖШС
Бекболатов Мирас Жарқынұлы  «Доля»ЖШС
Ғазисова Мадина Жұмаханқызы «ҚҚ Мұра»ЖШС
Демуханбетова Дильназ Адильбековна  «СМУ Шығыс»ЖШС
Джармухамбетова Ислана Руслановна «УК ТРК»ЖШС
Дүйсенғазиева Ақнұр Ерболқызы «QАZAQ LOM»ЖШС
Дүкеева Назерке Еркінқызы «Улан»ЖШС
Жаркынкызы Азелья «QАZAQ LOM»ЖШС
Желкенов Расул Сергеевич  «Батыржан»ЖШС
Камбарова Ляйля Арманкызы «Такир-Восток охрана»ЖШС
Касенова Асель Назарбековна «QАZAQ LOM»ЖШС
Қабылашимова Жансая Советханқызы «Орталық базар» ЖШС
Қизатулла Алина Азаматқызы «Көктем» ЖШС
Құрмашева Аяужан Қанатқызы «AURA Kazakhstan»ЖШС
Магзумова Ундина Ринаткызы «Бари — С»ЖШС
Нургалиева Лиана Мейрамкановна «ЖБ Realty» АҚ
Ракижанова  Александра  Ерлановна «Zheka s Oskemen» ЖШС
Рамазан Ельнура Сериковна  «Мустафин»ЖШС
Серікхан Дильназ  «Мустафин»ЖШС
Советканова Шехназ Бақытжанқызы  «ОХМК»ЖШС
Солтанбекова Талшын Медетқызы  «Orange adverting»ЖШС
Теленчинова Аяжан Ердосқызы «Мустафин»ЖШС
Тоқтарбеков Мерхат Нұрланұлы «Батыржан»ЖШС
Тоқтаров Еркебұлан Амангелдіұлы «Батыржан»ЖШС

 

Практиканы өткізу жауапкершілігі Ж.Д. Үмітбаеваға жүктелсін.

 

19 БР-32

Байбекова Карина Вадимовна «Берштейн»ЖШС
Вернер Вероника Витальевна «Деловая перспектива» ЖШС
Дамир Тамила Дамировна «Восток-Молоко» ЖШС
Журавлева Виктория Константиновна «Деловая перспектива»ЖШС
Жаркова Дарья Юрьевна «ВЭК — строй»ЖШС
Ильин Михаил Владимирович ТОО «ВК- ПЭР»ЖШС
Исанова Әнел Айдынқызы «Водоканал- Ридер»ЖШС
Кибалина Анастасия Игоревна «БЭСК»АҚ
Қайырлыева  Алима Азаматқызы «Каз Минирал Сервис»ЖШС
Нурсадыков Никита Алексеевич «ВК- ПЭР»ЖШС
Орынбасарова Аида Орынбасаровна «Берштейн»ЖШС
Рябищенко Софья Олеговна «Центр- Яры»ЖШС
Строкатова Кристина Николаевна «Каравай»ЖШС
Трунина Алина Евгеньевна «Өскемен Агро Рrodukt»ЖШС
Худякова Софья Борисовна  «Деловая перспектива» ОФСРПБО
Щиголенко Мария Викторовна «Хлебозавад Каравай» ЖШС

 

Директор                                 Е.А. Набиев 

 

 


ҚАЗАҚСТАН  РЕСПУБЛИКАСЫ                                    РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
«ӨСКЕМЕН ЭКОНОМИКА ҚАРЖЫ                                 ТОО «УСТЬ — КАМЕНОГОРСКИЙ
КОЛЛЕДЖІ» ЖШС                                      КОЛЛЕДЖ ЭКОНОМИКИ И ФИНАНСОВ»

 

 

070002, Усть-Каменогорск, ул. Бажова, 68,  8(7232)505026 (тел/факс), 505027

Банк: АО «First Heartland Jusan Bank» БИК – TSESKZKА, БИН — 980240000564

ИИК – KZ45998LTB0000871164

 

№ 24 БҰЙРЫҚ

(оқу бөлімі бойынша)

18.03.22 ж.

«Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету» мамандығының 18 ТП — 41 тобының оқушыларын оқу процесінің кестесіне сәйкес 24.03.22-03.05.22 ж. аралығында 6 апта мерзімге қала және облыс ұйымдарында келесі құрамда диплом алдындағы практикаға бекітілсін:

Елхилов Владислав Дмитриевич ШҚ ОСМО ШЖҚ КМК
Кумаров Анвар Ренатович ШҚ ОСМО ШЖҚ КМК
Малофеев Михаил Витальевич «IRIS»ЖК
Самородов Алексей Юрьевич «Soft Alliance»ЖШС
Сейсенбаева Балнур Берікқызы «Soft Alliance»ЖШС
Сембинов Виталий Денисович «Soft Alliance»ЖШС
Упобаев Диас Ерланович «Вентработ.» ЖШС
Файрузов Кирилл Раисович ШҚ ОСМО ШЖҚ КМК
Шульгин Даниил Александрович «Soft Alliance»ЖШС
Багин Артур Алексеевич «Soft Alliance»ЖШС
Финогенова Варвара Игоревна «Бизнес Психологи Казахстана» ЖШС
Редькин Максим Александрович «Soft Alliance»ЖШС

 

Практиканы өткізу жауапкершілігі Н. А. Крюковаға жүктелсін.

 

 

 

Директор                                 Е.А. Набиев  

 

 


 

ҚАЗАҚСТАН  РЕСПУБЛИКАСЫ                                    РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
«ӨСКЕМЕН ЭКОНОМИКА ҚАРЖЫ                               ТОО «УСТЬ — КАМЕНОГОРСКИЙ
КОЛЛЕДЖІ» ЖШС                                      КОЛЛЕДЖ ЭКОНОМИКИ И ФИНАНСОВ»

 

 

070002, Усть-Каменогорск, ул. Бажова, 68,  8(7232)505026 (тел/факс), 505027

Банк: АО «First Heartland Jusan Bank» БИК – TSESKZKА, БИН — 980240000564

ИИК – KZ45998LTB0000871164

№ 61 БҰЙРЫҚ

(оқу бөлімі бойынша)

09.09.21 ж.

«Ақпараттық жүйелер» мамандығының ИС-41 тобы оқушыларының оқу процесінің кестесіне сәйкес 13.09.21-07.12.21 ж. аралығында 12 апта мерзімге қала және облыс ұйымдарында келесі құрамда өндірістік практикаға бекітілсін:

Борисова Ольга Евгеньевна ШҚО «ХҚКО» МК КЕАҚ Өскемен қаласы
Габдуллина Алтынай Мырзакановна ШҚО «ХҚКО» МК КЕАҚ Өскемен қаласы
Литвинов Владислав Егорович ШҚО «ХҚКО» МК КЕАҚ Өскемен қаласы
Литвинович Илья Константинович ШҚО «ХҚКО» МК КЕАҚ Өскемен қаласы
Мағауянов Нариман ШҚО «ХҚКО» МК КЕАҚ Өскемен қаласы
Ерланқызы Айым ШҚО «ХҚКО» МК КЕАҚ Өскемен қаласы
Кизабеков Ернур Дарханович ШҚО «ХҚКО» МК КЕАҚ Өскемен қаласы
Сыязбеков Сұлтан Русланұлы ШҚО «ХҚКО» МК КЕАҚ Өскемен қаласы
Материкин Павел Максимович ШҚО «ХҚКО» МК КЕАҚ Өскемен қаласы
Федоров Иван Петрович ШҚО Риддер қаласы «ХҚКО» МК КЕАҚ
Касантаев Тимур Станиславович ШҚО «ХҚКО» МК КЕАҚ Өскемен қаласы

 

Практиканы өткізу жауапкершілігі Г. И. Акумбаеваға жүктелсін

 

 

 

 

Директор                                 Е.А. Набиев

 


 

ҚАЗАҚСТАН  РЕСПУБЛИКАСЫ                                    РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
«ӨСКЕМЕН ЭКОНОМИКА ҚАРЖЫ                               ТОО «УСТЬ — КАМЕНОГОРСКИЙ
                                                           КОЛЛЕДЖІ» ЖШС                                      КОЛЛЕДЖ ЭКОНОМИКИ И ФИНАНСОВ»

 

 

070002, Усть-Каменогорск, ул. Бажова, 68,  8(7232)505026 (тел/факс), 505027

Банк: АО «First Heartland Jusan Bank» БИК – TSESKZKА, БИН — 980240000564

ИИК – KZ45998LTB0000871164

 

№ 25 БҰЙРЫҚ

(оқу бөлімі бойынша)

28/03/2022 ж.

«Менеджмент» мамандығының 19 МД-31 тобы оқушыларының оқу процесінің кестесіне сәйкес өндірістік практикаға 30.03.2022 жылдан 24.05.2022 жылға дейін 7 апта мерзімге қала және облыс ұйымдарында келесі құрамда бекітілсін:

Александрова Амина Болатовна «Хюндай Центр» ЖШС
Аузбекова Еркежан Ердановна «Банк Freedom Finance»АҚ
Баталова Амина Тимуровна «Евразийский Банк»АҚ
Бурнашова Людмила Самировна «Банк Freedom Finance»АҚ
Горбунова  Екатерина  Даниловна «ALAN MOTORS»ЖШС
Гулина Анастасия Владимировна «ТурАгенство «Таити»ЖШС
Журакчинова Карина Мураткызы «Евразийский Банк»АҚ
Звонков Данил Артемович «Мега Строй»ЖШС
Кивологова Анна Викторовна «Казцинк»ЖШС
Кисаева Алина Фаридовна «Adal Trade Group»ЖШС
Кошевая  Юлия Вячеславовна «БМВ Центр»ЖШС
Лунёв Роман Сергеевич «АБТ- GROUP»ЖШС
Принзелевич Кристина Васильевна «Евразийский Банк»АҚ
Прядко Виктория Игоревна «ДР & Е»ЖШС
Рашитов  Алимжан Русланович «BTB Банк»АҚ
Самойлов Артем Александрович «ЕвроГидроСервис»ЖШС
Тугунова Алина Андреевна «Грант Сити YK»ЖШС
Ушакова Елизавета Алексеевна  «АБТ-  GROUP»ЖШС
Хрупин Александр Павлович «Лия +»ЖШС
Черепанова Анастасия Александровна «Hyundai Premium Oskemen»ЖШС
Чикенова Алида Каменовна «VoSca»ЖШС
Шаймухаметов Ербол Даниярұлы «Евразийский Банк»АҚ
Ышык Александр Жан «Банк Freedom Finance»АҚ

 

Практиканы өткізу жауапкершілігі А. Ж. Клиновицкаяға жүктелсін.

 

 

Директор                                 Е.А. Набиев

Поделиться: